"Читалачка значка" 2015/16. године

Акција која подстиче читање код деце и ове године је привукла велики број заинтересованих ученика наше школе.

Дана 14. априла ове године угостили смо Драгану Малић, библиотекарку у библиотеци „Станислав Винавер“, која је организовала ово лепо дружење са децом и библиотекарком Иваном Ристић, као и ранијих година, када је то чинила са драгом колегиницом Драганом Рашуо.

У опуштеном разговору са децом сазнала је њихове утиске о прочитаним књигама, и похвалила их за труд уложен у писање и илустровање читалачких дневника. И касније саопштила да је свих четрнаесторо сјајно обавило читалачки посао!

Деца су награђена Драганиним изузетно позитивним коментаром на дечији рад у њиховим свескама, као и чланским картама за „Винавер“.

Деца су прочитала и више од једне књиге, колика је била њихова обавеза, и показала да имају и богат речник, осим што лепо пишу и цртају, што наравно могу да захвале својој навици да читају књиге.

"Значке са одличним 5" су добили:

• Маша Ћирковић III/1
  • Марија Родић I/1
  • Милица Роговић VII/2
  • Кристина Дамњановић II/2
  • Ема Брадоњић I/1
  • Нађа Лукић II/2
  • Елена Хинић IV/1
  • Софија Сарјановић III/1
  • Нина Станојевић III/1
  • Јован Гаротић II/2
  • Лана Ристић IV/1
  • Лана Мирковић II/2
  • Ива Богићевић II/2
  • Уна Трендић II/1

Списак "нај" дечијих књига за акцију "Читалачка значка".

Реализација наст. енглеског и библиотекар Ивана Ристић